آخرین منجی هستی (منتظران ظهور)

برای سلامتی و تعجیل در فرج سرور و مولایمان امام مهدی (عج) صلوات.

آخرین منجی هستی (منتظران ظهور)

برای سلامتی و تعجیل در فرج سرور و مولایمان امام مهدی (عج) صلوات.

آخرین منجی هستی (منتظران ظهور)

بسم الله الرحمن الرحیم
وبی که مشاهده می کنبد مجموع پرسش و پاسخ هایی است که امکان دارد برای یک فرد پیش بیاید. سوالاتی که ممکن است در حوزه دینی یا خارج از آن باشد. امید آن را داریم که توانسته باشیم قدمی هرچند کوچک و ناچیز در اشاعه اسلام برداشته باشیم. و در نهایت توانسته باشیم مقدرات ظهور آخرین منجی بشریت حضرت امام مهدی (عج) را فراهم کنیم. به امید ظهور مولا و سرورمان حضرت حجت بن الحسن (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که صد البته نزدیک است

پربیننده ترین مطالب
نویسندگان

در دانشگاه امیر کبیر گفتم چرا ۲۷ سال پیش رفتید با اسرائیلی ها مذاکره کردید؛ میدونید آقای رئیس جمهور چکار کرد؟! آقای رئیس جمهور رفت و از من شکایت کرد! هفته گذشته رفتم دادگاه بازپرسی بشم گفتم که آمدیم خدمت شما؛ گفتند حالا برید ان شاءالله چند روز دیگه! گفتم مگه اتفاقی افتاده؟/ اون چیزی که در دانشگاه امیر کبیر گفتم یکیش بود، به دستگاههای رسانه ای، به تمام حوزه های دانشجویی مختلف و به تمام حوزه های فضای سایبر گفتم میرم که برم زندان و شما ۹۹ درصد دیگه ش رو هم منتشر کنید.
آقای روحانی! میرم سمت دادسرا؛ هفته پیش رفتم گفتن برو هفته دیگه بیا، چون معلوم شد دستشون خالیه! میرم و برای بازپرسی وثیقه ای چیزی نمیبرم؛ برم، هر اتهامی که بزنند راست میرم زندان؛ و گفتم تمام این اسناد و مدارک رو منتشر کنن؛ بالاخره یه کسی باید تو این مملکت پاسخگو باشه!


  • ۹۴/۰۸/۲۸
  • علیرضا شکوری