آخرین منجی هستی (منتظران ظهور)

برای سلامتی و تعجیل در فرج سرور و مولایمان امام مهدی (عج) صلوات.

آخرین منجی هستی (منتظران ظهور)

برای سلامتی و تعجیل در فرج سرور و مولایمان امام مهدی (عج) صلوات.

آخرین منجی هستی (منتظران ظهور)

بسم الله الرحمن الرحیم
وبی که مشاهده می کنبد مجموع پرسش و پاسخ هایی است که امکان دارد برای یک فرد پیش بیاید. سوالاتی که ممکن است در حوزه دینی یا خارج از آن باشد. امید آن را داریم که توانسته باشیم قدمی هرچند کوچک و ناچیز در اشاعه اسلام برداشته باشیم. و در نهایت توانسته باشیم مقدرات ظهور آخرین منجی بشریت حضرت امام مهدی (عج) را فراهم کنیم. به امید ظهور مولا و سرورمان حضرت حجت بن الحسن (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که صد البته نزدیک است

پربیننده ترین مطالب
نویسندگان

پرسش:

به همجنس بازی علاقه دارم تا آنجا که میلی به زن ندارم آیا با رشد جمعیت همجنس بازی حلال میشود؟

پاسخ:

در رابطه با سئوالتان نکاتی را خدمتتان عرض می کنیم امید است مفید واقع گردد:
1. همجنس گرایی یک اختلال است که باید با رجوع به روان شناس بالینی و روان پزشک به دنبال مداوای آن باشید.
2. ازدواج و فوائد بیشمار: همجنس گرایی خروج از مسیر فطرت و نظام آفرینش است که اگر کسی با اراده خود دنبال این هدف برود دچار مشکلات بیشماری در مسیر زندگی می گردد و از نظر معنوی از دایره تعبد و بندگی حضرت حق خارج می شود و مشمول وعده های عذاب الهی می گردد. قوم لوط به خاطر همین انحراف بود که به عذاب الهی گرفتار شدند.
ازدواج فوائد بیشماری دارد که تنها در چارچوب آن نیازهای زیادی از انسان برطرف می شود. تنها یک بعد ازدواج رفع نیازهای جنسی است. ما در واقع نیازهای عاطفی روانی بسیاری داریم که تنها با ازدواج به آنها می رسیم از جمله آن نیازها , احساس آرامش که قرآن شریف آن را از فوائد ازدواج برشمرده است. به همین دلیل است که روان شناسان دنیا برای حفظ نهاد مقدس خانواده در مکاتب مختلف خود مباحث زناشویی درمانی، زوج درمانی، مشاوره خانواده و خانواده درمانی رامطرح می کنند و سعی دارند انسان ها را از این فوائد بهره مند سازند . طبق نظر روان تحلیل گران افرادی که به همجنس گرایی روی می آورند در زندگی زناشویی خود موفق نمی شوند و زندگی آنها با ناسازگاری و طلاق روبرو می شود پس درمان لازم و ضروری است.
3. حلال و حرام: حلال و حرام الهی بر اساس حکمت است ، علم و محبت خدا برای ما انسانها رقم خورده و مصالح ما در آن رعایت شده گاهی یک حرام الهی برای ما ظاهری تلخ دارد اما حقیقت و باطن آن جز شیرینی چیزی نیست. به همین جهت است که عالمان واقع بین به دستورات خدا معتقدند حلال و حرام طبق فرمایش رسول خدا(ص) تا آخرت به حال خود باقی می مانند و شرایط و میل انسانها نمی تواند آن احکام را تغییر دهد چون علم انسانها بسیار محدود است. تا جایی که هرچه قدر دانش بشری بیشتر می شود . دانشمندان بیشتر به شگفتی ها و حکمت خلقت اعتراف می کنند و علم خود را نسبت به مجهولات مثل قطره ای در مقابل اقیانوس بر می شمارند.
بنابراین هر عملی که در دین اسلام واجب شده بلاشک مصلحتی در آن وجود داشته ولو ما بدان واقف نشویم و اگر عملی از نگاه دینی حرام گردیده است حتما مفسده ای در آن بوده هرچند ما از آن مفسده اطلاعی پیدا نکنیم.(1) همجنس بازی که در منابع دینی با عنوان «لواط»یاد می شود یکی از گناهان کبیره ای محسوب می شود که وعده عذاب بدان داده شده است و در این دنیا نیز برای انجام دهنده این عمل , مجازات سختی پیش بینی شده است.(2) به اضافه اینکه این رفتار انحرافی اثرات و پیامدهای مخربی را بر شخص و جامعه می گذارد که جبران نمودن آن , به قیمت از هم پاشیده شدن نهاد خانواده, سرخوردگی و پریشانی زنان , تربیت ناصحیح کودکان , شکل گیری شخصیت های انفعالی برای مردان و... تمام خواهد شد.
در پایان توجه شما را به نکات ذیل جلب می نمائیم:
1.لحظه ای بنشینید و تمایل خود به جنس موافق را برای لحظاتی مقابل خود تجسم کنید همزمان با آن یکی از تلخ ترین حوادث زندگی ویا عذاب اخروی و نفرت الهی را تصور کنید این عمل را تکرار کنید تا هنگام هجوم فکر همجنس گرایانه آن نفرت و انزجار به شکل خودکار ایجاد شود.
2.از خلوت با همجنس پرهیز کنید و نیز شوخی و جک جنسی با همجنس را کنار بگذارید ( به جای پرهیز از کارتان از افکار همجنس گرانه و زمینه هایش پرهیز کنید)پاورقی:

1. مظفر,محمد رضا, اصول الفقه,انتشارات دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم,1377
2. موسوی خمینی,سید روح الله ,تحریرالوسیله ج2,موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی.

  • ۹۴/۱۰/۰۳
  • علیرضا شکوری